Lotkeys - это сайт с самым широким ассортиментом товаров и лучшими ценами в мире.

Панель для клиентов Регистрация & Вход в систему

0
Вы еще не добавили ни одного товара в корзину.
Cyberpunk 2077: 2.1 Güncellemesindeki Tüm Değişiklikler
Gaming News

Cyberpunk 2077: 2.1 Güncellemesindeki Tüm Değişiklikler

Cyberpunk 2077: 2.1 Güncellemesindeki Tüm Değişiklikler

Cyberpunk 2077'nin 2.1 güncellemesiyle Night City'de bir dizi yeni oyun özelliği ve erişilebilirlik seçeneği, ayrıca bir Metro sistemi gibi değişiklikler yaşanıyor. Oyunun devasa 2.0 sürümünün, birçok oyuncu tarafından oyun için son büyük güncelleme olarak düşünüldüğüne inanılsa da, 1 Aralık 2023'teki bir yayında CD Projekt Red, oyunun yeniden canlanmış versiyonuna gelecek daha fazla değişiklik duyurdu. Bu değişiklikler arasında, oyuncuların yıllar önceki heyecan treninin başlangıcından bu yana istediği bazı özellikler de bulunuyor - bunlardan biri de bir Metro sistemi.

2.1 Güncellemesindeki Yeni Özellikler

Cyberpunk 2077'nin 2.1 güncellemesiyle oyuncular, 5 Aralık 2023 tarihinde oyunu daha etkileşimli hale getirebilecek, her yerde radyo dinleyebilecek, daha dinamik araç savaşlarına katılabilecek ve hatta yeniden güçlenmiş bir Sandevistan kullanıcısı olan Adam Smasher ile karşılaşabilecekler. Ancak, oyuncuların beklediği en heyecan verici özelliklerden biri tam teşekküllü bir Metro sistemine olan eklemeydi. Bu özellik, oyunun orijinal fragmanlarında gösterildi ve oyunda bu tür bir sisteme dair varlıklar mevcuttu, ancak şimdiye kadar oyuncuların haritada otomatik olarak bir yere gitmek istemeleri durumunda sadece hızlı seyahat yapmaları gerekiyordu.

Cyberpunk 2077 Metro'su, görevler sırasında bir NPC'nin V'yi bir yere sürmesi gibi hızlandırılabilir, ancak trenin bir sonraki duraklarına gitmesine izin verildiğinde tamamen yolculuğu oynatmak da mümkündür. 2.1 güncellemesinde birkaç Metro hattı olacak, bu nedenle trende bir yolculuk yapmadan önce haritaya bakmayı unutmayın.

Zorlu Bir Adam Smasher Boss Savaşı

Adam Smasher, Cyberpunk Edgerunners'ta David'ı gölgede bırakıyor. Adam Smasher, Johnny Silverhand'in sözlerini ödünç alacak olursak, tamamen "borg" olmuş, insan değilmiş gibi "güvenlik" görevlisi olan Arasaka Şirketi için çalışan ve Silverhand'i 2023 yılında öldüren kişidir. Ancak oyuncular, oyunun sonunda onunla savaşa ulaştıklarında, özellikle daha yüksek zorluk seviyelerinde, V'nin Level 60'a kadar çok güçlü hale gelmesi nedeniyle bu savaşın basit hale gelebileceğini fark edebilirler. Oyunun son silahlarına ve yeteneklerine sahip olan V, savaşı oldukça kolaylaştırır.

Ancak 2.1 güncellemesiyle Cyberpunk 2077, Adam Smasher'ı çok daha zorlu bir rakip haline getiriyor. Cyberpunk: Edgerunners'daki gibi, Adam Smasher'a bir Sandevistan verildi ve artık V'nin atışlarından daha kolay kaçarken hızla bir konumdan diğerine geçecek gibi görünüyor. Bu, Night City'nin kâbusu için oldukça zorlu bir mücadele olacak.

Romantik Partnerler İçin Buluşma Noktası ve Kişisel Radyo

Yıllar boyunca Cyberpunk 2077 hayranları, romantik partnerlerle daha fazla etkileşim talep ettiler. 2.1 güncellemesi yeni romantik seçenekler eklemese de, oyunculara partnerlerini görevler ve metin mesajları dışında görüp takılacakları bir yer sunacak.

Ayrıca, oyuncular artık araç kullanırken radyo dinleyebilecekler. 2.1 Cyberpunk 2077 güncellemesiyle radyo müziği her yerde çalınabilir hale gelecek ve V'ye her yerde taşıyabileceği kişisel bir radyo verilecek. Seçilen romantik partnerle daha fazla şey yapabilmek ve Night City'nin müziğini her yerde çalabilmek, dünyayı öncekinden daha etkileşimli hale getirecek.

Büyük Sürüş, Motosiklet ve Sokak Yarışları Güncellemeleri

2.1 güncellemesi ile birlikte gelen en büyük ve göz alıcı güncellemelerden biri, araçları (özellikle motosikletleri), sokak yarışlarını ve kovalamaca sekanslarını hedefleyen bir dizi değişikliktir. Oyuna eklenecek yeni motosikletler ve yeni bir Johnny Silverhand temalı araçla birlikte, oyuncular artık motosiklet sürerken fırlatma silahlarını kullanabilirler. Ayrıca, Cyberpunk 2077'de motosiklet fiziklerinin nasıl çalıştığına dair yapılan değişiklikler sayesinde, oyuncular artık daha etkili bir şekilde sürüş yapabilir ve hatta taklalar gibi özel manevralar yapabilirler. Cyberpunk 2077'nin en iyi görevlerinden bazıları, Claire'ın V'yi götürdüğü sokak yarışı görevleridir, ancak bunlar tamamlandıktan sonra bu yoğun yarışlar tekrarlanamazdı. 2.1 güncellemesiyle Cyberpunk 2077 yarış görevleri tekrarlanabilir olacak, böylece oyuncular istedikleri zaman sokaklara çıkabilecekler. Son olarak, düşman yapay zekası, sadece Polis değil, çetelerin ve düzenli düşmanların da V'yi araçlarıyla takip etmelerine izin verecek şekilde güncellenecek - şimdi bir grup çete üyesini etkisiz hale getirmek o kadar da kolay olmayabilir.

Kullanıcı Arayüzü Özelleştirmesi ve Erişilebilirlik İyileştirmeleri

Cyberpunk 2077 için 2.1 güncellemesinde gelen son büyük değişiklikler, bir dizi kullanıcı arayüzü ve erişilebilirlik güncellemesi - bunlar arasında tamamen yeni bir erişilebilirlik sekmesi de bulunuyor. Bu sekme, çeşitli renk körü modları, tüm konuşma sesleri ve müzik için altyazılar, ekran üzerindeki metnin boyutu ve arka plan opaklığı gibi bir dizi seçenek içerecek.

UI güncellemeleri açısından, artık kromatik sapma, lens distorsiyonu ve HUD'un dekoratif unsurları için etkinleştirme ve devre dışı bırakma seçenekleri bulunmaktadır. Oyuncular, silahlarını donanımları arasında gezinirken Kol Cyberware'a gitmeyi engellemeyi seçebilir ve Breach Protocol minigame artık herhangi bir zaman sınırlamasına sahip olmayacak - bu kodları çözmek oldukça karmaşık hale gelebilir çünkü.

Безопасные покупки

Безопасные покупки

%100 безопасные покупки из официальных источников

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка 24 часа в сутки.

Живая поддержка

Живая поддержка

Поддержка 24/7.

Удовлетворенность клиентов

Удовлетворенность клиентов

100% гарантия удовлетворения

Выбор региона

Ваш выбор языка позволит нам предложить подходящие продукты и способы оплаты.

Выберите предпочтительный язык: